צוערים לשלטון לוגו

univ logo small

תכנית המנהלים ללימודי מוסמך במינהל ומדיניות ציבורית
shiltonwebbanner

מטרת וייחודיות התכנית

תכנית המנהלים ללימודי מוסמך במינהל ומדיניות ציבורית - Executive MPA

מטרת תכנית המנהלים לתואר שני במדעי המדינה, עם התמחות במנהל ומדיניות ציבוריתExecutive MPA  הינה הקניית השכלה גבוהה איכותית,

והכשרת הדור הבא של מנהלים ומקבלי החלטות בארגוני המגזר הציבורי, המגזר השלישי והפרטי.

ייחודיותה של התוכנית היא ביישום התכנים הנלמדים לכדי הכרות מעמיקה של בוגריה עם הסביבה הפוליטית והביורוקרטית של המנהל הציבורי,

והכשרתם במגוון יכולות הנחוצות לבכירים במגזר הציבורי, כגון ניתוח וקבלת החלטות; עיצוב והערכת מדיניות; רגולציה; פיקוח; ומנהיגות ניהולית להובלת שינויים במנהל הציבורי בישראל בראיה גלובאלית.

בוגרי התוכנית יזכו בתואר "מוסמך במנהל ומדיניות ציבורית" – MPA, עם התמחות ב"מנהל ומדיניות ציבורית למנהלים".

  • סיור לימודי לחו"ל -השנה תצא תכנית המנהלים לתואר שני במנהל ומדיניות ציבורי לסיור לימודי ייחודי באחת ממדינות אירופה, שמטרתו להעשיר את הידע של הסטודנטים העוסקים בתחום הניהול הציבורי בישראל בהיבטים של שיתופי פעולה בין ממשלתיים, תהליכי ניהול ציבורי בזירה הגלובלית, וחשיפה לעבודתם של נציגי מדינת ישראל בחו"ל, ועוד. להתרשמות מהסיור הלימודי לברלין - לחצו כאן.

    במהלך הסיור הסטודנטים יתארחו באוניברסיטה מקומית ויחשפו לידע אקדמי בתחום המנהל הציבורי ברמה המחקרית והיישומית. בנוסף נתארח בארגונים בינלאומיים ומקומיים כגון הפרלמנט, השגרירות הישראלית, משרדי ממשלה מקומיים ונקבל הרצאות בנושאי קבלת החלטות, שיתופי פעולה עם ישראל והיבטים ציבוריים של פעילות הגופים המקומיים. הסיור יכלול סיורים לימודיים בעיר בה נשהה אשר יתרמו לנו בהיבט התרבותי והלימודי כאחד. אנו מאמינים שסיור לימודי במתכונת המוצעת מהווה נדבך חשוב ביותר בלימודיו של הסטודנט ומעניקים לו ידע אקדמי ופרקטי כאחד.

להתרשמות מאחת החוויות בתכנית, צפו בסרטון מיום פרקטיקה ניהולית:

executive program trip