התוכנית לביקורת פנימית וציבורית
bikoret pnimit banner

מה סטודנטים חושבים עלינו?

רז בן יהודה

התואר בביקורת פנימית ציבורית הוא תואר שמשלב קורסים מגוונים ומעניינים בכל תחומי הביקורת הפנימית. סביבת הלימודים נוחה וסגל המרצים מהבכירים העוסקים בתחום.

זכינו ליחס אישי ולבבי מכל צוות התוכנית.

אציין, כי התואר הקנה לי ידע רב בתחום ותרם רבות להשתלבותי במערך הביקורת הפנימית בבנק דיסקונט״.

גבע יוסף

הקורסים שנלמדו היו איכותיים ביותר ומקצועיים בכל אספקט שלהם. הקשת הרחבה של הנושאים מהווה מסד מצויין לעיסוק בתפקיד המבקר.

על כל אלה ניצחה מקהלה של מרצים איכותיים במיוחד, שהעניקו פרקטיקות מעשיות נוסף על החומר העיוני. יש לציין לטובה את ראשי התוכנית ששמם הולך לפניהם ומשמש יתרון בכל מקום אליו אני מגיע.

מרי בן אלי

אני גאה להיות חלק מהתוכנית לביקורת פנימית וציבורית, שבאוניברסיטת חיפה.

התוכנית כיסתה היבטים רבים ומגוונים והקנתה לי ידע רב ורחב מאוד, ונתנה כלים טובים ויציבים אשר משמשים אותי.

התוכנית משמשת כמקפצה לעבודה מקצועית אשר שכר בצידה. ובעקבות סיום התואר מ"א, אני משמשת כיו"ר וועדת הביקורת , בהתאחדות הסטודנטים בישראל.

טארק סאלח, עו"ד

כבוגר התוכנית אציין כי לצד היחס האישי המיוחד שקיבלנו מיו"ר התוכנית וסגלהמרצים, שבפני עצמו דבר שאינו מובן מאליו וראוי לציון והערכה, אני אישית זכיתי למשך שנתייםביום מאוד מיוחד ושמו "יום חמישי"; מין יום פלא כזה, עתיר לימודים, העשרה וכיף, בו התוודעתי גם לשיטות עבודה וניהול של ארגונים ציבורייםשונים אשר מהם באו עמיתיי ללימודים.

היום, לאחר שהתחלתי לעבוד כמבקר ברשות מקומית, יש באמתחתי המון הצעות ורעיונות לשיפור תכני התוכנית כדי להפוך אותה פרקטית יותר. חשוב לי לציין כי לא אחת, במהלך עבודתי כמבקר, הייתי נזכר בהערות ובדיונים המאלפים שהחלפנו בכיתה עם המרצים סביב סוגיות ודילמות בעבודת המבקר, וכך למשל, לא מזמן הפסקתי ביקורת מסוימת, עת נזכרתי בדיונים שהיו לנו על גבולות הביקורת.

youTube icon      facebook icon